Запорожский нардеп пришел в Верховную Раду в футболке c рекламой Приморска и Кирилловки

море

Народный депутат Павел Мельник пришел на заседание Верховной Рады в футболке с рекламой запорожских курортов – Кирилловки и Приморска. Соответствующие фото нардеп опубликовал в соцсети, передает ]]>"ZаБор"]]>.

Напомним, что ранее народный депутат по 81-ому округу (куда входят такие курортные зоны, как Приморск и Кирилловка) Павел Мельник ]]>обратился к Премьер-министру Денису Шмыгалю с предложением]]>, определить правила работы оздоровительных и гостиничных заведений в курортный период 2020 года.

Так, с 10 июня в области разрешили]]> официально работать базам отдыха и отелям]]>.

Вчера, 19 июня, нардеп Павел Мельник во время выступления в Верховной Раде призвал поддерживать украинские курорты и пригласил всех отдохнуть этим летом в Приморске, посетить Кирилловку и курорты Приазовья. Также он пришел в футболке с надписью "Відпочивайте в Україні Приморськ Кирилівка".

"Основним доходом місцевих бюджетів під час курортного сезону є надходження коштів від податків, що збираються з суб’єктів господарювання курортної сфери. Для місцевих мешканців робота цих підприємств - робочі місця, а для українських громадян – це можливість відпочити на українських курортах влітку 2020 року.

Разом з тим доходи від курортного сезону - це й великі надходження до державного бюджету, а для фінансової системи – це зменьшення відтоку валюти за кордон, що знижує тиск на курс гривні.

На стадії завершення будівництво дороги державного значення Василівка – Бердянськ, що надає можливість комфортно добратися нашим громадянам на відпочинок до курортів Азовського моря.

За словами головного санітарного лікаря Міністерства охорони здоров’я України, відпочинок на курортах Запорізької області є безпечним, а відпочинок на березі моря – зміцнює імунітет, що так важливо в умовах боротьби з розповсюдженням коронавірусної інфекції.

Хочу додати, що мною спрямовано депутатське звернення до голови Запорізької обласної державної адміністрації щодо зниження вартості пасажирських перевезень до курортних населених пунктів Азовського моря", - написал Павел Мельник.

Читайте наши новости также в ]]>Телеграме]]>]]>Инстаграме]]> , ]]>Фейсбуке]]> и ]]>Твиттере]]>.

Изображение
Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение