Мэр Запорожья прокомментировал обыски СБУ в горсовете

Мэрия Запорожья

В Запорожской мэрии сотрудники СБУ провели обыски. Чиновников обвиняют в том, что они по заниженной цене отдавали в аренду земельные участки. Предварительно, местному бюджету недоплатили около 50 миллионов гривен. На своей странице в сети мэр Владимир Буряк заявил, что силовики пытаются дестабилизировать ситуацию в городе, передает "]]>ZаБор]]>".

В понедельник, 30 марта, в мэрии Запорожья прошли обыски. По версии следствия, чиновники организовали механизм передачи в частную собственность земельных участков, принадлежащих громаде, по заниженным ценам.

По предварительным выводам экспертов, вследствие этих сделок местный бюджет недополучил более пятидесяти миллионов гривен.

Мэр Запорожья на своей странице в сети отреагировал на обыски. По его словам, их провели по политическим причинам.

"Особисто в мене така поведінка правоохоронців викликає глибоке обурення. Всі знають, які часи зараз переживає Запоріжжя та вся країна у зв’язку з поширенням коронавірусу. На сьогодні в місті вже виявлено 9 хворих. У цей тяжкий період, коли, здавалося б, як ніколи раніше, всі служби мають об’єднатися, про що говорив і Президент України, задля протидії "ворогу", який активно поширюється, до Запорізької міської ради знову приходить СБУ та вкотре проводить обшуки, дестабілізуючи і без того напружену роботу. Така поведінка викликає повне нерозуміння, адже сьогодні міська влада працює в посиленому режимі, намагаючись тримати ситуацію з коронавірусом під контролем.

Причини таких дій все ті ж, політичні. Запевняю – вистоїмо й цього разу. Але наголошую, що зараз такі ігри носять вкрай небезпечний характер. Сьогодні не час розхитувати ситуацію через політичні амбіції певних сил. У нас наразі є більш серйозна та масштабна проблема. Міська влада, як і завжди, надасть силовикам усе необхідне, якщо вони вважають, що зараз це на часі… Разом з тим, зазначу, що документи за справою були вилучені ще в жовтні. Тож чому обшуки відбуваються саме зараз, в такий складний для міста період, мені не зрозуміло", - пишет мэр на своей странице в сети.

Читайте наши новости также в ]]>Телеграме]]>]]>Инстаграме]]> , ]]>Фейсбуке]]> и ]]>Твиттере]]>.

Изображение
Изображение