В Запорожье бывший помощник Генпрокурора заявил о "передаче Запорожского края под контроль Кремля"

Облсовет

Владислав Куценко - лидер фракции "Батьківщина" в областном совете рассказал о союзе "Европейской солидарности" и "ОПЗЖ" и о реализации сценария по передачи области под контроль Кремля и создании ЗНР, сообщает "ZаБор".

Напомним, что первая сессия облсовета завершилась вчера ночью. Прошла она с конфликтами, потасовками и голосованием номерами. В Запорожье сессия облсовет продолжалась почти 2 часов ночи, но выбрать председателя депутаты не смогли.

На сессии сформировали две группы "ОПЗЖ" и "За майбутнє" против "Слуг народа", "Батьківщини" и "Оппозиционного блока". Неформально партия Буряка примкнула ко второй группе, а "Европейскую Солидарность", которая формально оставалась в стороне, глава фракции "Баткьвщини" Владислав Куценко четко отнес к первой группе.

"Запорізька народна республіка (ЗНР) та передача Запорізького краю під контроль Кремля!
Саме такий сценарій очікує Запорізьку область найближчим часом, якщо СБУ та керівництво держави терміново не відреагують на злочинні спроби людей Медведчука, захопити владу у Запорізькій обласній раді!
Розуміючи політичну та юридичну відповідальність, я роблю заяву про спробу злочинного перевороту в Запорізькій обласній раді, метою якого є передача влади в області агресору, з усіма витікаючими наслідками!
ОПЗЖ + Європейська солідарність Порошенка (ЄС) - ганебний зрадницький альянс, який вчора яскраво проявився в Запорізькій обласній раді, має на меті привести до влади людей Медведчука!
Більшості у них і близько не має! Але спроба захопити владу - є!
Зраджуючи задекларовані європейські цінності та своїх виборців, які голосували за європейську інтеграцію, окремі обранці від ЄС, нажаль перетворились у звичайних посіпак Медведчука та ОПЗЖ!
Перебуваючи під контролем народних депутатів від ОПЗЖ, окремі "проєвропейські" ЄСівці, своїми руками наближають створення ЗНР!
Гучні оплески від депутатів ОПЗЖ промовам спікера ЄСівця - це "перемога"!
Вчора на першій сесії Запорізької обласної ради народні депутати від ОПЗЖ, прикриваючись депутатським мандатом, а також обласні обранці від цієї партії вчинили безлад у Запорізькій обласній раді, увірвалися до приміщення де відбувалось таємне голосування, тиснули та залякували депутатів, вкрали бюлетені для таємного голосування, і як наслідок, зірвали голосування за голову обласної ради та спотворили волевиявлення так, що комісія не змогла встановити результати голосування!
У ситуація що склалася, кожний з нас повинен дати відповідь на питання, чи хочемо ми бачити у кріслі голови Запорізької обласної ради людину Медведчука?
"Батьківщина" - ПРОТИ!
Отже, з понеділка ми починаємо плідну співпрацю з СБУ!
"Батьківщина" зробить все, щоб не дозволити створити Запорізьку народну республіку (ЗНР), та закликає всі здорові демократичні політичні сили об’єднатися для досягнення цієї мети, у тому числі і справжніх патріотів з ЄС (які звичайно є у цій партії), а не тих, які продали свої принципи!", - заявил Куценко в группе в ФБ.


Обвинения Кальцева


Кальцев о голосовании номерами


Потасовка


Читайте наши новости также в ТелеграмеИнстаграме , Фейсбуке и Твиттере.

Также он поделился своими взглядами на фигуру Павла Матвенко, как нового главы облсовета.
Изображение

И намекнул на то, что часть депутатов пытались подкупить.

Изображение