У Запоріжжі святковий парад тримався на трьох колонах (ФОТО)

Парад вишиванок

Сьогодні, 24 серпня, в  Запоріжжі у 25-ту річницю Незалежності України відбувся святковий парад. Від площі Маяковського до площі Героїв колоною пройшли воїни АТО, волонтери та представники влади. Про це повідомляє кореспондент ]]>"ZаБору"]]>.

У ]]>день 25-ї річниці Незалежності України в Запоріжжі]]> о 9.00 від пл. Маяковського почався святковий парад. У першій колоні йшли представники влади: Володимир Буряк, Костянтин ]]>Бриль]]>, петро Ванат, Ігор Артюшенко, Анатолій Пустоваров та Єгор Семенков (очевидно, замість самого очільника обласної ради - Григорія Самардака).

Изображение

Другу колону складали воїни АТО. У перших рядах йшли бійці батальйону "Донбас" і кричали гасла: "Слава Україні! - Героям слава! - Слава Нації! - Смерть ворогам!".

Третя колона - це волонтери, які допомагають нашим хлопцям у зоні бойових дій.

Изображение

За ними, теж колоною, ішли жителі та гості міста Запоріжжя, а також представники районних рад і підприємств. Було багато прапорів - і не лише українських, але й інших держав. Таким чином національні меншини приєднувалися до привітань України.

Изображение

Изображение

Багато хто здивувався, що на парад вийшли і представники "Мотор Січі" з прапорами свого підприємства, адже очільник промислового гіганти - В'ячеслав Богуслаєв - відомий своєю співпрацею із Росією. Деякі активісти навіть фотографувалися з прапорами "Мотор Січі" з такої нагоди.

Серед представників Жовтневого району пліч-о-пліч йшли директор комунального підприємства ]]>"Дубовий Гай"]]> Олег ]]>Комаренко]]> та очільник Хортицького полку Юрій ]]>Ружин]]>.

Біля універмагу "Україна" стояла машина, з якої у рупор коментували парад. Щоправда, за "Україною" голосу коментатора вже не було чутно.

Біля будівлі ОДА вишукувалися представники правоохоронних органів та МНС. За ними стояла військова техніка.

Изображение

Якщо о 9.00 на парад вийшло близько 3 тисяч людей, то зараз запоріжці підтягуються на площу Героїв (перед ОДА), де відбувається пряма трансляція привітання Президента України Петра Порошенка.

Невдовзі тут же, на площі Героїв, відбудеться Всеукраїнський флешмоб - запоріжці разом заспівають гімн України.

 

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение