"Новая почта" прокомментировали задержание священника с наркотиками в их отделении в Запорожье

наркотик

В Запорожье в отделении почты ]]>задержали священника, который по посылке получил наркотические вещества]]>. В компании "Новая почта" прокомментировали инцидент, передает ]]>"ZаБор"]]>

Напомним, что в пятницу, 29 ноября, ]]>вечером в отделении "Новой почты" в Днепровском районе задержали помощника митрополита УПЦ МП Луки Евгения Кугатова.]]>

Он получил посылку из Черкасс, в которой были наркотики. При этом в СМИ появилась информация о получении наркотиков (предварительно, амфетамин) в крупном размере. В полиции сообщили, что было найдено около 1 гр. наркотического вещества.

Митрополит ]]>Лука подтвердил факт происшествия]]> и сообщил, что ему было известно о наркозависимости клирика. 

В епархии сообщили, что ]]>священника отпустили из полиции]]>. При этом ему уже запрещено ведение службы распоряжением по епархии.

Изображение

В пресс-службе "Новой почты" прокомментировали ситуацию:

"За правилами компанії "Нова Пошта", клієнти не мають права відправляти наркотичні речовини, вогнепальну зброю, комплектуючі, боєприпаси і вибухові речовини, азбест, вогненебезпечні, легкозаймисті речовини, радіоактивні елементи, отруйні речовини. Не можна перевозити балони з газом, автомобільні акумулятори, тварин, рослини, продукти харчування, які швидко псуються. Згідно з Публічним договором, розміщеним на офіційному сайті компанії, "Нова Пошта" не зобов'язана здійснювати перевірку змісту відправлення і відповідності упаковки особливостям відправлення, вимогам чинного законодавства і державним стандартам.

Беручи посилки для відправки, оператори в відділеннях "Нова Пошта"  діють в рамках чинного законодавства України. Згідно ч. 2 ст. 917 Цивільного кодексу України відправник повинен пред'явити у встановлений строк вантаж, який підлягає перевезенню, в належній тарі та (або) упаковці; вантаж має бути також замаркований відповідно до встановлених вимог. Перевізник має право відмовитися від прийняття вантажу, що поданий у тарі та (або) упаковці, які не відповідають встановленим вимогам, а також у разі відсутності або неналежного маркування вантажу (ч. 3 ст. 917 ЦКУ). Якщо ми бачимо підозрілі вантажі, відразу повідомляємо в компетентні органи. Нам важливо, щоб наші клієнти і співробітники були в безпеці".

Читайте наши новости также в ]]>Телеграме]]>]]>Инстаграме]]> , ]]>Фейсбуке]]> и ]]>Твиттере]]>.

Изображение