В Запорожье отец девочки, погибшей в "Дубовке", попросил чиновников не приходить на похороны дочери

дубовая роща

В Запорожье Александр Ждан, отец девочки, которая погибла в "Дубовке", сделал заявление, в котором попросил чиновников не приходить на похороны, передает "]]>ZаБор]]>".

Запорожец подчеркнул, что лишь смерть 8-летнего ребенка заставила чиновников начать масштабные проверки мест досуга детей и взрослых. Также он попросил их не приходить на похороны дочери и не пиариться на трагедии.

"Смерть нашої дівчинки має бути поштовхом для того, щоб в Запоріжжі розпочалися масштабні перевірки місць дозвілля для дітей та дорослих, а також атракціонів. Наша сім’я зазнала горя, але тепер треба рятувати інших дітей від подібних ситуацій. Сьогодні ми маємо право вимагати проведення належної перевірки тих місць, де гуляють діти. Увагу правоохоронних органів звертаємо на часто марне витрачання бюджетних коштів та нехтуваннями безпекою містян. Гроші запоріжців мають дати гарантії безпеки.

Ми не потребуємо співчуття від людей, бездіяльність яких призвела до трагедії, чиновників та посадовців міської ради. Просимо їх, не приходити завтра на прощання з нашою дитиною і не "піаритися" на нашому горі.

Те, що сказав Комаренко – брехня, ми в перші секунди трагедії були з дитиною, все трапилося фактично в нас на очах і це підтверджують свідки. Неправдою також є й те, що на майданчику були попереджувальні таблички, де начебто було вказано, що лазити по скульптурах заборонено. Втім, факт їх відсутності зараз і підтверджувати не треба, запоріжці самі все з’ясували і надали багато фото, які викрили брехню чиновника", - заявил Александр Ждан, пишет "]]>Форпост]]>".

Напомним, 8 марта в центральном городском парке "Дубовая роща" ]]>на 8-летнюю девочку упала деревянная фигура]]>, которая оказалось не закрепленной. Ребенка доставили в больницу, но ]]>спасти ее не удалось]]>.

10 марта в]]> парке прошла акция в честь погибшей девочки]]>.  Несколько сотен человек пришли почтить память ребенка. При этом никто из представителей власти не пришел к собравшимся и не выразил даже соболезнований. При этом издалека наблюдал за акцией директор парка, с которым]]> удалось побеседовать ]]>одному из журналистов.

Читайте наши новости также в ]]>Телеграме]]>]]>Инстаграме]]> , ]]>Фейсбуке]]> и ]]>Твиттере]]>.

Изображение

Изображение